قوانین و مقررات وبسایت
شرکت تحلیل گران برتر سرمایه

وبسایت شرکت تحلیل گران برتر سرمایه تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌‏ نماید و استفاده کنندگان از آن نیز می بایست تحت این قوانین به ارائه نظرات و مطالب و دریافت خدمات بپردازند.

کاربران نمی بایست نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند و هر شخصی تنها باید با نام کاربری و رمز عبور مربوط به خودش وارد سایت شده و از خدمات آن استفاده نماید. درصورت اثبات عدم رعایت این موضوع ، کاربری مربوطه حذف و مسئولیت عواقب آن بعهده صاحب اصلی اطلاعات کاربری و شخص سوء استفاده کننده می باشد.

انتشار هرنوع محتوا (عکس پروفایل، متن، سوال و …) مغایر با دین اسلام و قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و خاطی تحت پیگرد قانونی واقع خواهد گردید.سایت خود را موظف می داند از انتشار مطالب مضر و نامناسب برای اقشار آسیب پذیر جامعه مثل کودکان و نوجوانان جلوگیری بعمل آمورد منتها مسئول عملکرد کاربر در سایت، شخص وی می باشد و همچنین نظارت بر عملکرد اقشار آسیب پذیر در سایت بر عهده اولیاء آنها خواهد بود.

چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سایت و نرم افزارها و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.شرکت کنندگان در کلاسها باید حریم خصوصی دیگران و قوانین جمهوری اسلامی را در استفاده از خدمات آموزشی سایت رعایت نمایند.هنگام حضور در کلاسها مراقب حریم خصوصی خود باشید.

مسئولیت سوء استفاده از اطلاعات حریم خصوصی شما که خودتان در اختیار دیگران قرار داده اید از قبیل تصویر و اطلاعات شخصیتان برعهده خودتان می باشد.کلیه کاربران موظفند اطلاعات خواسته شده در سایت و توضیحات داده شده درباره خود را به درستی و صداقت و کامل در سایت ارائه نمایند. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه یا عدم صداقت یا نقصان در ثبت اطلاعات که منجر به خسارت یا شکایت گردد متوجه شخص کاربر خواهد بود و از طرق ممکنه پیگیری مقتضی بعمل خواهد آمد.

سایت اجازه دارد هر گونه اطلاعات و عکس  یا اطلاعاتی را که توسط کاربران در سایت ارسال و ارائه می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربران سامانه باشد را در صورت مغایرت با قوانین، هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند اصلاح یا حذف نماید.سایت ممکن است شرایط استفاده از مطالب ، محصولات ، خدمات، نرم افزارها و وب سایت خود را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق شبکه های اجتماعی، سایت و نرم افزارهای سایت یا در قالب پیامک و یا ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات سایت، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.ذخیره فیلم یا صدای کلاس ممنوع می باشد، لذا ذخیره فیلم کلاس به هرطریقی توسط شرکت کنندگان و یا انتشار آن مجاز نمی باشد و مصداق نقض قوانین کپی رایت خواهد بود و پیگرد قانونی خواهد داشت.هرگونه تبلیغ علیه سایت و ضد تبلیغ در کلاسها و محتوای ارائه شده در سایت و تبلیغ سایتها و نرم افزارهای دیگر ممنوع می باشد.

هر فرد (شخص حقیقی) تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است درصورت مشاهده تخلف تمام حسابهای کاربری شخص مسدود خواهد گردید.درصورت انصراف دانش پژوه از حضور در دوره های آموزشی پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، با توجه به هزینه های مربوط به دوره ، تنها  نصف مبلغ دوره به شخص عودت می گردد و در صورت شروع دوره و انصراف ثبت نام کننده، هیچ مبلغی به وی عودت نمی گردد.بازار سرمایه یک بازار تخصصی و سرمایه گذاری در آن نیاز به دانش کافی در زمینه های مختلف از جمله مدیریت مالی پرتفوی ، مدیریت ریسک ، کنترل هیجانات و خیلی موارد دیگر است که در نهایت با تسلط بر این دانش ها می توان در بازار سرمایه کسب سود کرد لذا شرکت تحلیل گران برتر هیچ مسئولیتی در قبال معاملات و سود و ضرر بازدیدکنندگان و مشتریان و اعضای سایت ندارد.

در سایت تحلیل گران برتر سرمایه با ارائه مطالب آموزشی و مقالات مرتبط و هدفمند در راستای بالا بردن سطح آگاهی مخاطبین و انتشار تحلیل های تخصصی سهم ، برآنیم تا فضایی برای ارتقای دانش بورسی بازدید کنندگان و ایجاد امکانی برای درخواست بررسی سهم های مورد نظرشان را ایجاد کنیم.بازدیدکنندگان محترم باید در جریان باشند از آنجایی که سبد یا پرتفوی هر شخص در اختیار خود ایشان است و تصمیم گیرنده و مدیریت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد باید دقت لازم را در خرید و فروش ها لحاظ کرد و در صورتی که نیاز به کمک و مشاوره بود طبق شرایط از پیش تعیین شده متخصصان ما در خدمت ایشان هستند و مخاطبین میتوانید از قسمت درخواست مشاوره سرمایه گذاری اقدام به دریافت خدمات کنید.

هر گونه توهین و رفتار خارج از نزاکت در ارائه نظرات و پیامهای ارسالی منجر به حذف و غیر فعال شدن کاربر می شود. با توجه به محدودیت ظرفیت دامنه در صورت تکراردرخواست های بی مورد و یا پیام های غیر مرتبط حساب کاربری مورد نظر غیر فعال خواهد شد.

طبق قوانین و مقررات سایت ارسال کد تخفیف در شرایط فروش فوق العاده بابت مناسبت های مختلف شامل حال اعضا ویژه نمی باشد و هیچگونه کد تخفیفی در این شرایط صادر نمی شود.

در صورت انصراف، فقط تا 72 ساعت قبل از شروع دوره های آموزشی، با توجه به هزینه های برگزاری دوره به تعداد دانشجویان شرکت کننده، تنها 50 درصد مبلغ پرداختی عودت خواهد شد

در صورت انصراف در زمانی کمتر از 72 ساعت تا شروع دوره، امکان استراد وجه ممکن نمی باشد. و کل هزینه پرداختی به عنوان زیان ناشی از انصراف دانشجو، در حساب شرکت باقی می ماند. همچنین وجه پرداختی توسط شرکت کنندگان، هیچگونه ضمانتی برای شرکت در دوره های بعدی این شرکت نمی باشد.

با توجه به توضیحات ذکر شده این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از معاملات بازدیدکنندگان را ندارد و مطالب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد.